Dňa 12. júna 2026 sa vo Veľkej zasadačke MsÚ Vráble uskutočnil slávnostný Absolventský koncert našich žiakov.
Bol to večer plný krásnej hudby, emócií a výnimočných výkonov, ktorými naši absolventi zavŕšili svoje štúdium na základnej umeleckej škole.
Ďakujeme všetkým účinkujúcim, pedagógom, rodičom i divákom za vytvorenie nezabudnuteľnej atmosféry. Našim absolventom srdečne blahoželáme a prajeme, aby ich láska k umeniu sprevádzala aj na ich ďalšej životnej ceste.
Pozrite si video z tohto výnimočného koncertu a zaspomínajte si spolu s nami na krásne okamihy.